Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

Robert Aliaj

U procedua penalisht, Robert Aliaj sërish me studentët para Parlamentit: Jam i zhgënjyer nga mediat

Ndonëse policia e Tiranës e procedoi atë penalisht për 'protestim të paligjshëm', Robert Aliaj është shfaqur sot sërish në krah të studentëve. ...

Sherr live në ‘ Dance With Me’, si u përplasën Alketa Vejsiu dhe Robert Aliaj

Nisi me debate mbrëmja e djeshme e spektaklit "Dance With Me". Këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores Alketa Vejsiu drejtuar Robert...

Nuk i pëlqyen këngën, Robert Aliaj për shqiptarët: Janë budallenj

Robert Aliaj mori pjesë këtë vit te "Kënga Magjike", me këngën "Ah ku më hodhi Zoti". Ndërkohë ky projekt e ka kthyer atë në...

Sherr në ‘Këngën Magjike’, Ronela Hajati dhe Rovena Dilo debatojnë për Robert Aliaj

Edhe këtë edicion festivali ‘Kënga Magjike’ nuk ka kaluar në mënyrë të qetë. Dhe me sa duket për sa kohë artistët të votojnë për...

“Pranë dijes, të panxënë, me fëmijë që shkollën lënë”, Robert Aliaj i bashkohet protestës, këndon me studentët

Robert Aliaj i është bashkuar edhe ditën e sotme protestës së studentëve. Aliaj ka kënduar me megafon këngën e tij pjesëmarrëse te 'Kënga Magjike"....

Robert Aliaj kundër protestës te Unaza e Re: Nuk kam pse të paguaj taksa për një person që ka vjedhur tokën

Teksa ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, Arjan Çani e ka pyetur Robert Aliaj Dragot lidhur me protestat...

Mëson ‘live’ se nuk u kualifikua në finale, shpërthen Robert Aliaj: Janë të korruptuar…

Teksa ka qenë i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Robert Aliaj Dragot ka mësuar se kënga me të cilën ai konkurronte në ‘Kënga...

Flet bashkëshortja e Robert Aliajt: Lidhja jonë pati shumë vështirësi…

Lidhja jonë pati shumë vështirësi, por fundi ishte i lumtur, ne prej 27 vitesh kemi krijuar familje. Kur e kam njohur unë Robertin...

Lajmet e fundit