Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

Robert Aliaj

Plehrat pirg në plazhin e njohur në jug, Bashkia kujtohet pas denoncimit të Robert Aliajt (VIDEO)

Artisti i njohur Robert Aliaj ka denoncuar dje një rast të rëndë të mospastrimit të mbetjeve nga institucionet përkatëse, në jug të vendit, në...

‘Mos i lëpini B***N për 10-20 mijë euro’, shpërthen Robert Aliaj:Thyejni turinjtë politikës me …

Artisti, Robert Aliaj ka qënë tepër i ashpër me ato artistë që i shërbejnë politikës.   Në emisionin “Open”, Aliaj tha se...

Robert Aliaj tregon rastin e PAZAKONTË: Mund të futesha në burg, më kanë hequr nga festivali 2 orë para se të fillojë sepse kisha...

Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë disa ditë më parë. ...

FANTASTIKE/ Vajza e Robert Aliaj fiton ‘The Voice Kids’ në Belgjikë

Gala, vajza e artistit Robert Aliaj ka fituar 'The Voice Kids' në Belgjikë. Ajo spikati që në fillim të konkurimit në...

Vajza e Robert Aliaj emocionon publikun e ‘The Voice Kids Belgium’, këngëtari brohoret pas kuintave (VIDEO)

Vajza e Robert Aliajt, Gala ka marrë pjesë në "The Voice Kids Belgium", duke shkëlqyer në 'blind auditions'. Ajo u prezantua me këngën "Don't...

‘Dua të vdes’, Robert Aliaj publikon fletën e votimit: Shqiptarët si krimbat që…

Robert Aliaj është një ndër artistët më të drejtëpërdrejtë në Shqipëri. Ai reagon gjithmonë ndaj fenomeneve dhe situatave të ndryshme në...

Robert Aliaj rikthehet në ekran me një emision të ri, zbulohen detajet

Shpesh ai bëhet pjesë e debateve të nxehta në publik për mendimet e tij dhe lukun krejt të veçantë që ka. ...

Protesta e studentëve, Robert Aliaj bën deklaratën e fortë: Jam arrestuar në orën 4 të mëngjesit me urdhër të atij sharlatani

Në debatin e sapo nisur në emisionin e Artur Zhejit,  këngëtari Robert Aliaj, i cili është një ndër mbështetësit më të zjarrtë të protestës...

Lajmet e fundit