Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Robert Aliaj

Rasti në Librazhd, Robert Aliaj: S’ka tradhëti kur nuk ka lidhje shpirtërore

Artisti Robert Aliaj komenton rastin e tradhëtisë bashkëshortore në Librazhd, ku familja e djalit kapi nusen në shtrat me të dashurin dhe videon e...

“Mbylle mor trap”, plas sherri live për Ronela Hajatin! Ardit Çuni debaton me Robert Aliajn dhe ikën nga emisioni

Artisti Robert Aliaj dhe këngëtari Ardit Çuni, kanë debatuar mbrëmjen e sotme për paraqitjen e Shqipërisë në Eurovision 2022, me këngëtaren Ronela Hajati. Debati...

Robert Aliaj nuk kursehet ndaj Ronelës: Skandaloze! Performancë e dënjë për club striptizmi

Artisti Robert Aliaj ka reaguar për performancën e Ronela Hajatit mbrëmjen e djeshme në Torino të Italisë në natën e parë gjysëmfinale të Eurovision. Për...

Pas gjithë kritikave të marra, edhe Robert Aliaj i “vërsulet” Ronela Hajatit: Më vjen shumë keq! Tallavaja do shkojë në Eurovision

Si çdo vit tjetër edhe kësaj here kënga fituese e Festivalit të Këngës në RTSH ka bërë mjaft “zhurmë”. Të shumtë kanë  qenë ata...

“Nivel banal…”, Robert Aliaj ironizon “Big Brother”: Atje janë rripa, jo VIP-a

Artisti Robert Aliaj ka reaguar ashpër në lidhje me banorët e “Big Brothre Vip”.  I pyetur nëse do të merrte pjesë në këtë program,...

Dy personazhet e njohura të ekranit shqiptarë infektohen me variantin “Omicron”, ja si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore

Bleona Qereti  dhe Robert Aliaj, dy opinionistët e Love Story, nuk kanë qenë pjesë e emisionit mbrëmjen e djeshme. Bleona dhe Roberit të dy janë...

“Ti qenke komplet idiot, s’të paskam njohur”, Bleona Qerreti “përplaset” me Robert Aliajn, opinionisti: Nuk jetohet me familjen kur je 50 vjeç!

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti ëshhtë përplasur mbrëmjen e sotme me Robert Aliajn, teksa jepnin opinionin e tyre në spektaklin “Love story”.  Duke folur për...

“Jetojmë një epokë me b*thë përpjetë!” Reagon ashpër Robert Aliaj për “Prindi1” dhe “Prindi2”: Jeni dakord që ti ktheni fëmijët në mall dhe ti...

Artisti Robert  Aliaj Dragot, ka reaguar ashpër pas debatit të fundit në lidhje me futjen e koncepteve “Prindi 1” dhe “Prindi 2” në formularët...

Revoltohet Robert Aliaj: Përse nuk flisni edhe për dhunën ndaj burrave?

Robert Aliaj është shprehur i revoltuar mbrëmjen e sotme lidhur me dhunën në familje. Teksa po flitej për rastin e vrasjes së Sabrina Bengës nga...

Plehrat pirg në plazhin e njohur në jug, Bashkia kujtohet pas denoncimit të Robert Aliajt (VIDEO)

Artisti i njohur Robert Aliaj ka denoncuar dje një rast të rëndë të mospastrimit të mbetjeve nga institucionet përkatëse, në jug të vendit, në...

Lajmet e fundit