Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Aderholt

Meta me Mediun dhe Gjiknurin në SHBA, takojnë Kongresmenin Aderholt

Presidenti Ilir Meta gjatë vizitës zyrtare në SHBA, i shoqëruar nga ish-ministri Damian Gjiknuri dhe kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu ka takuar Kongresmenin Robert...

Lajmet e fundit