Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Aaron Long

Masakra me 8 viktima në SHBA, policia dyshon se motivi nuk ishte racizmi, por varësia seksuale e autorit

Robert Aaron Long, 21-vjeçari i cili dyshohet se qëlloi dhe vrau tetë persona në sallonet e masazhit në zonën e Atlantës, ishte një vizitor...

Lajmet e fundit