Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roba banje

Manjola Nallbani për t’u pasur zili, thjesht e mrekullueshme me këtë foto mbi rërën e detit

Manjola Nallbani, një nga këngëtaret më të mira të muzikës së lehtë dhe asAj popullore, ka postuar sot në instagram një foto nga plazhi...

Lajmet e fundit