Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

RMV

Arrihet marrëveshja me Greqinë, ky do të jetë emri i ri i Maqedonisë

Është arritur më në fund marrëveshja për emrin e ri të Maqedonisë. Athina dhe Shkupi kanë rënë dakort që nga sot...

Lajmet e fundit