Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rizgjidhet

Raportuese për Kosovën, Tanja Fajon rizgjidhet në Parlamentin Europian

Eurodeputetja dhe njëkohësisht raportuesja për liberalizimin e vizave për Kosovën, Tanja Fajon është rizgjedhur në Parlamentin Evropian.   Kjo është bërë...

Zyrtare, Lulzim Basha fiton zgjedhjet, rizgjidhet kryetari i Partisë Demokratike

Lulzim Basha rizgjidhet edhe një herë kryetar i Partisë Demokratike. Gjatë votimeve në të gjithë vendin ditën e djeshme, Basha ka...

Lajmet e fundit