Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

riyadh

Rrëzohet helikopteri, vdes princi saudit dhe zyrtarë të tjerë të lartë

Një princ saudit ka humbur jetën pasi helikopteri me të cilin po udhëtonte është rrëzuar në kufi me Jemenin. Al Arabiya...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone