Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

RIVIERA SHPK

Në LISTËN E ZEZË me ndërtime pa leje, dhe BIZNESE të FUQISHME: Ja cilat janë (EMRAT)

Newsbomb.al ka publikuar sot listën e mbi 300 bizneseve që kanë ndërtuar pa leje, e tashmë do iu ndalohet të marrin leje të tjera...

Lajmet e fundit