Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rivera shqiptare

Prezantohet projekti i rrugës që lidh riverën shqiptare me zonën malore të Kurveleshit

Agjencia Kombëtare e Bregdetit nëpërmjet drejtorit të saj,  Auron Tare dhe në prezencë të  Kryetarit të  Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi, prezantoi  për banorët...

Lajmet e fundit