Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rivendosja e vizave

Rivendosja e vizave për shqiptarët, Gjosha thirrje Cakajt, Lleshajt dhe Ramës: Nisni bisedimet me Holandën, urgjentisht një rrugëdalje

Ish-deputetja e LSI Klajda Gjosha ka reaguar për kërkesën që parlamentit holandez pritet t’i bëjë qeverisë për rikthimin e vizave për shqiptarët dhe mosqarkullimin...

Lajmet e fundit