Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rivarrosen mbetjet mortore të mbi 500 hebrenjve të vrarë nga nazistët

Rivarrosen mbetjet mortore të mbi 500 hebrenjve të vrarë nga nazistët

Mbetjet mortore të më shumë se 500 burrave, grave dhe fëmijëve të ekzekutuar nga trupat naziste gjatë Luftës së Dytë Botërore janë rivarrosur në...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone