Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rithehen bashke

Rikthehen Skillzat, jo më të ndarë

Grupi Skillz kanë qenë më të pëlqyerit nga vajzat në çdo kohë. Atje ku ishte Skivi, ishte dhe Ledri dhe e anasjellta. ...

Lajmet e fundit