Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rita

Moderatorja vrau veten për ‘Shën Valentin’, Rita Ora bën dedikimin prekës për miken e ngushtë: Ishe një dritë, akoma dëgjoj të qeshurën tënde

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka bërë një dedikim prekës për mikeshën e saj të ngushtë, një prej moderatoreve më të njohura në Mbretërinë...

Vajza e vogël shpërthen në lot pasi Rita Ora i refuzon një foto me të

Një turiste nga Kosova është gëzuar tej mase kur ka parë Rita Orën në plazhin e Ulqinit dhe mezi nuk ka pritur t’i tregojë...

Rita Ora shkëlqen mes dyshes Ant & Dec (Foto)

Duket se Rita Ora ka kapur syrin e dyshes së “pacipë” Ant dhe Dec në një shfaqje në Londër. Ajo ishte veshur...

Rita Ora shkëlqen në Javën së Modës në Milano (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ia ka dalë të tërheqë vëmendjen e dëshiruar  me pamjen e saj joshëse në koktejin e Javës së...

Lajmet e fundit