Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rita Wilson

Mamaja e Rita Willson qenka nga fshati Sotirë i Shqipërisë, por bashkë me Tom Hanks marrin nënshtetësinë greke

Çifti i Hollivudit Tom Hanks dhe gruaja e tij Rita Wilson janë tashmë zyrtarisht shtetas grekë. Lajmi është bërë i ditur përmes Instagramit nga...

Gruaja e Tom Hanks tregon efektet anësore ‘ekstreme’ të ilaçit që po përdoret për covid-19

Këngëtarja Rita Wilson ka deklaruar se ka pësuar “efekte anësore ekstreme”, pasi u trajtua me ilaçin eksperimental për Covid-19, Chloroquine, në një spital australian. ...

Nuk do ta besoni: Aktorja e Hollywood-it zbulon origjinën çame

Rita Wilson është një ndër aktoret, këngëtaret dhe producentet e njohura amerikane të Hollywood-it. Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Nënës,...

Lajmet e fundit