Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rita oran

Këngëtarja e famshme shqiptare i “rrëmben” Kim Kardashian një gjë të rëndësishme

Bebe Rexha dhe Kim Kardashian duket se më në fund e kanë gjetur një gjë të përbashkët. Kim dhe Bebe ndajnë...

Lajmet e fundit