Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rita Ora pasanike, por shihni punën që bën familja e saj (FOTO)

Rita Ora pasanike, por shihni punën që bën familja e saj (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, pas sukseseve të shumta në botën e muzikës, padyshim që ka siguruar dhe shumë të ardhura. Sipas...

Lajmet e fundit