Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rita Ora i pëshpëriti në vesh, Ledri Vula ZBULON çfarë i tha

Rita Ora i pëshpëriti në vesh, Ledri Vula ZBULON çfarë i tha

10-vjetori i Pavarësisë së Kosovës bashkoi dhe dy artistët shqiptarë Rita Ora dhe Ledri Vula. Në mediat rozë u përfol shumë...

Lajmet e fundit