Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

ristrukturimi i policise

Edi Rama njoftoi dje mbledhje urgjente me të, për ristrukturimin e policisë, ministri Çuçi del në konferencë për mediat

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi do të dalë sot në një konferencë të paparalajmëruar për mediat, për situatën në vend dhe ristrukturimin e Policisë...

Lajmet e fundit