Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ristrukturimi i institucioneve

Ristrukturimi i institucioneve në administratën publike, vale largimesh nga puna

Në tremujorin e dytë të vitit, qeveria parashikon përfundimin e proçesit të ristrukturimit të ministrive dhe institucioneve të varësisë, proçes ky i cili ka...

Lajmet e fundit