Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ristrukturim kufijsh

Deklarata e Hahn për ‘ndryshime kufijsh’ mes Shqipërisë dhe Greqisë, reagon KE

Komisioni Europian ka mohuar se një prej figurave të saj më të larta ka bërë thirrje për ndryshim kufijsh mes Shqipërisë dhe Greqisë. ...

Lajmet e fundit