Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ristani

Djegia e mandateve, Duma i kundërpërgjigjet Ristanit: Sakrificat shpërblehen!

Ish-deputetja e PD, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristanit, i cili ka deklaruar se opozita ka gabuar me...

Ristani: Gabuam me djegien e mandateve, duhej gjetur një rrugë tjetër

Ish-deputeti i PD Arben Ristani thotë se djegia e mandateve ishte një vendim i gabuar edhe pse për moment u duk si i drejtë. ...

Lobimi në SHBA, Ristani nga prokuroria: Akuzë e nxitur politikisht, nuk ka asnjë dokument

Ish-Sekretari i Partisë Demokratike Arben Ristani është paraqitur ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës. Ristani është thirrur nga organi i...

S’ndalet Rama, tjetër video tallëse për grupin e PD

Kryeministri edi Rama vazhdon postimet e tij tallëse e ironike në Instagram.   Këtë herë ka publikuar një video përmes së...

Arben Ristani: Në politikë jam pak rastësisht

I ftuar në emisionin “Kolaudim” deputeti demokrat Arben Ristani ka zbuluar se çfarë e ka shtyrë t’i futet politikës. Me humor,...

Ristani e thotë hapur: Ja ku gaboi Basha me listat

Numri dy i Partisë Demokratike Arben Ristani ka heshtur që prej 26 majit, kur Lulzim Basha e vendosi të 4 në listën e Vlorës...

Habit zyrtari i rëndësishëm në PD, hedh poshtë Bashën dhe Berishën për pjesëmarrjen në protestë: Unë kam shkelur çdo perimetër, ja sa ishin

Kreu i PD-së Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha deklaruan se në protestën e sotme përgjatë Bulevardit Dëshmorit e Kombit ishin të pranishëm më...

Reagon Arben Ristani, sulmon apo mbron Bashën? Ja çfarë shkruan

Pas deklaratave të forta nga tre politikanët e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, Eduart Selami dhe Jozefina Topalli, të cilët shprehën sot pakënaqësitë me udhëheqjen...

Deklarata e kryeministrit për grabitjen në Rinas, Ristani: Rama zbuloi disa autorë

Deputeti Arben Ristani ka reaguar pas deklaratës së Edi Ramës lidhur me grabitjen e parave të një banke në që po transportoheshin drejt aeroportit....

Ristani ironizon Prokurorinë: Na gjeti 5 mijë euro dëme, por s’ka bërë gjë për 320 milionë euro koncesione korruptive

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, ka irkonizuar Prokurorinë pas vendimit për vërtetimin e 5 mijë euro dëm gjatë protestës së PD-së...

Lajmet e fundit