Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

riselda sejdia

‘Nuk do, është i zgjuar’, pedagogia më në fund tregon pse nuk LIND një fëmijë tjetër

Ajo kohë më parë ka qenë një balerinë mjaft e zonja, ndërsa pas martesës me miliarderin Hajdin Sejdia iu dedikua më shumë mësimdhënies dhe...

Kush është gruaja e biznesmenit shqiptar që ha me pirun të florinjtë (Foto)

Tashmë Instagrami është bërë një media në të cilën personazhe të njohur shqiptarë dhe të huaj reklamojnë jetën e tyre. ...

Ja kush është shqiptarja që bën jetë luksoze në Dubai (Foto)

Dubai vitet e fundit është bërë një ndër destinacionet më të preferuara për të kaluar pushimet. Ndërkohë që për një...

Riselda Sejdija përtej çdo parashikimi, përpiqet të tallet me Agron Llakajn

Riselda Sejdija ka shkuar përtej çdo parashikimi kur ka tentuar të imitojë moderatorin e “Al Pazar”, Agron Llakajn. Më herët Sejdija kishte...

Kur Riselda Sejdia kërcente “Xhixhilenë” me Ardit Gjebrenë

Riselda Sejdija ka qenë vetëm 11 vjeç kur do të përzgjedhej nga Shkolla Koreografike Kombëtare e Baletit si balerinë në recitalin e Ardit Gjebresë...

Sparkatë si kjo e doktoreshës dhe pedagoges Sejdia s’keni parë

Doktoreshë Riselda Sejdia, e njohur edhe për të qenit pedagoge në fushën e baletit ka surprizuar me këtë foto. Një sparkatë unike...

Riselda Sejdia përplaset keq me Aulona Mustën pas statusit për Klaudia Pepën, i bën këtë pyetje

Riselda Sejdia i ka dedikuar një status Klaudia Pepës, balerinës shqiptare që po korr sukses jashtë kufijve. Është gazetarja Aulona Musta ajo që shpërndan...

“Sot mbush 30 e tëri, vëri, bëri…”, Riselda Sejdia ka ditëlindjen dhe poston një video që do ju lërë pa mend

Riselda Sejdia ka sot ditëlindjen dhe në kuadër të kësaj ka postuar një video të pazakontë humori. “Eja mblidhuni këtu këtu.....

Lajmet e fundit