Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

RiRi

‘Ne duhemi’! Rihanna dhe Chris Brown sërish bashkë, lënë pas historinë e dhunës

Dyshja Rihanna dhe Chris Brown kanë vendosur të rikthehen sërish bashkë. Bëri vërtet bujë ndarja e tyre, jo sepse nuk ishin...

Këngëtarja e njohur në superformë, tregon dekoltenë në Miami (Foto)

Ajo shquhet për stilin e saj të veçantë dhe teksa pushon në Miami këngëtarja e famshme nga Barbado, ka tërhequr vëmendjen e paparacëve. ...

Rihanna tundet mbi një platformë xhami, ndodh e pashmangshmja (Video)

Rihanna ka dhuruar një spektakël të vërtetë për mijëra fansat e saj gjatë turit “ANTI ëorld”, e veçanërisht për ata që ndodheshin poshtë këngëtares....

Lajmet e fundit