Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rip

‘U prehsh në paqe”, Armina Mevlani humbet njeriun e shtrenjtë

Armina Mevlani, blogerja shqiptare dhe e dashura e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është shfaqur sot me të zeza, teksa ka treguar se ka...

Arti shqiptar në zi, ndahet nga jeta këngëtari i njohur

Është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 72 vjeçare këngëtari i njohur shqiptar Nijazi Bytyqi. Bytyqi u shqua...

Lajmet e fundit