Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

rio de janiero

“Kërcet” arma mes Policisë dhe bandave kriminale, vdesin 25 persona, mes tyre një oficer

Të paktën 25 persona, përfshirë një oficer policie janë vrarë gjatë një shkëmbimi zjarri në Rio de Janeiro. Shkëmbimi i zjarrit ndodhi gjatë një operacioni...

Lajmet e fundit