Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rio de Janerio

Arti dhe karnavalet mbyllin Rion, teknologjia dhe humori hapin Tokion

Lojrat Olimpike të Rios përfunduan me një atmosferë karnavalesh të dielën në mbrëmje, me një ceremoni mbyllëse që i dedikohej artit brazilian në të...

Fjalimi prekës i Luiza Gegës në Kryeministri: Kam dashur të lë sportin për të punuar, jeta ime ka qenë e vështirë

Atletja Luiza Gega ka mbajtur një fjalim prekës në pritjen e organizuar në Kryeministri për ekipin shqiptar që do të marrë pjesë në Lojërat...

Statuja e Nënë Terezës do vendoset në krah të Krishtit në Rio de Janerio

Një nga pikat më tërheqëse të Rio de Janeiros, statuja gjigante e Krishtit prej 30 metrash lartësi, e cila mbledh çdo vit vizitorë të...

Lajmet e fundit