Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

rio de janeiro

Shembet ndërtesa e vjetër në Rio De Janeiro, humbin jetën dy persona, një nga viktimat ishte foshnje

Një ndërtesë katër-katëshe u shemb në pjesën perëndimore të Rio De Janeiros, ku si pasojë humbën jetën dy persona, mes tyre një foshnje dhe...

25 persona të vdekur nga të shtënat në Rio de Janerio, banorët akuzojnë policinë

Zyra e Kombeve të Bashkuara për të Drejtat e Njeriut ka kritikuar ashpër një sulm policor kundër trafikantëve të dyshuar të drogës në Rio...

Lajmet e fundit