Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinumerimi i votave

Nga rinumërimi fitoi 4 vota më shumë, shpërthen Ndocaj: Denar b*tha, një bastard i pashoq, qumështor, parazit… (VIDEO)

Reagon Eduart Ndocaj pas rinumërimit të 11 kutive në bashkinë e Lezhës nga KQZ. Nga rinumërimi, rezultuan në total 4 vota...

Humbja në zgjedhje, Erdogan këmbëngul në rikthimin e Stambollit

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan ka kërkuar sërish që fitorja e bashkisë së Stambollit nga opozitari Ekrem Imamoglu të deklarohet e pavlefshme dhe të...

Zgjedhjet në Turqi, Partia e Erdoganit kërkon rinumërim të votave në Stamboll

Partia turke AK, e cila është në pushtet në Turqi, ka njoftuar se do të bëjë kërkesë zyrtare te autoritetet e Komisionit Suprem të...

Nuk lodhet Erdogan, kërkon rinumërimin e votave në të gjithë Stambollin

Partia AKP e drejtuar nga presidenti turk Tayyip Erdogan do të kërkojë sot rinumërimin e të gjitha votave në Stamboll. Deri...

Skandal, përfaqësuesi i PDIU e pranon që kjo parti ka përfituar vota pa të drejtë (VIDEO)

Ka përfunduar rinumërimi i votave në 64 qendra votimi për Tiranën, në selinë e KQZ, pas ankimimit të PS-së dhe PDIU. Pas këtij procesi...

Lajmet e fundit