Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinumerim ne Wiscons

Donald Trump bind sërish Komisionin Zgjedhor, nis rinumërimi i votave në shtetin amerikan

Pas një debati disa orësh, Komisioni Zgjedhor i Wisconsin votoi unanimisht urdhërin për të rinumëruar fletët e votimit të hedhura në qarqet Milwaukee dhe...

Lajmet e fundit