Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

RINS

Arrestohet në Rinas shkodrani, i dënuar me 12 vite burg në Itali (EMRI)

Policia Kufitare në bashkëpunim me Interpol Tirana, ka arrestuar në Rinas një 40-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprat penale “Organizatë kriminale” dhe...

Lajmet e fundit