Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinoceront

Ngordh rinoceronti i fundit i bardhë, shuhet specia

Rinoceronti i fundit i bardhë ka ngordhur duke lënë pas dy femra dhe duke shuar shpresat për ripërtëritjen e species së rrallë. ...

Lajmet e fundit