Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rinisja e procesit

Dialogu Prishtinë-Beograd, ambasadorët thirrje Kosovës dhe Serbisë për rinisjen e procesit

Ambasadat e vendeve më të industrializuara në Kosovë, ajo e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Francës, Gjermanisë, Italisë dhe Mbretërisë së Bashkuar i bëjnë...

Lajmet e fundit