Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinisin punimet ne rrugen e kombit

U shkatërrua nga protesta, rinisin punimet në Rrugën e Kombit (VIDEO)

Vetëm dy ditë pas protestës së dhunshme në Rrugën e Kombit, ku protestuesit dogjën dhe shkatërruan gjithçka, kompanitë koncesionare kanë rinisur punimet për të...

Lajmet e fundit