Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinisin kerkimet

Ra në humnerë, polumbarët dhe Forcat e Ushtrisë rinisin kërkimet, dyshohet se trupi mund të…

Edhe gjatë ditës së sotme Polombarët e RENEA-s vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës në lumin Erzen, për gjetjen e trupit të 20 -vjeçarit...

Lajmet e fundit