Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

rinia shqiptare

Gazetari jep ALARMIN: Rinia shqiptare në krizë të madhe besimi! Modelet janë prostitutat dhe trafikantët e drogës

Këngët banale, shthurja në rrjete sociale apo emisione të ndryshme televizive kanë krijuar një debat të madh në shoqërinë tonë, për sa i takon...

Lajmet e fundit