Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinia kosove

“Brezi i humbur”, Daily Mail reportazh për rininë xhihadiste kosovare

Qindra djem dhe vajza kosovarë po braktisin shtëpitë e tyre për t’iu bashkuar ISIS në Siri, duke lënë pas prindërit e tronditur. ...

Lajmet e fundit