Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rini

Ndarja e parakohshme nga jeta, shikoni si ka qenë Dritan Prifti në rini (FOTO)

Ditën e djeshme për familjen Prifti ka qënë një ditë zie dhe hidhërimi të thellë. Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u...

Vizita në SHBA, Basha: 35% e kandidatëve për deputet të jenë të rinj

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzom Basha, shprehet se nisma e PD-së që 35% e kandidatëve në listat për deputetët të jenë të rinj, është...

Lajmet e fundit