Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ringritja e Partisë Demokratike, ishdeputeti: Nuk kemi ç’i presim më Lulzim Bashës

Ringritja e Partisë Demokratike, ish-deputeti: Nuk kemi ç’i presim më Lulzim Bashës

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi, vazhdon me akuzat e tij për kreun e PD-së Lulzim Basha dhe mënyrën se si po funksionon Partia...

Lajmet e fundit