Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ring

Pëson arrest kardiak, vdes në ring ylli i mundjes (VIDEO)

Mundësi profesionist Cesar Barron, ka vdekur në Londër pasi u rrëzua në ring. Cesar Barron, i njohur si Silver King, teksa...

Gjak shqiptaro-grek mbrëmë në ring! Qershi e gjakosur…

Nga Ilir Kadia Elis Guri kampioni i botës në mundje ish organizatori i një nate boksi të vërtetë mbrëmë. U bënë 9...

E dhimbshme, boksieri vdes në ring pas goditjes në “knockout”

Boksieri Tim Hague ka vdekur pasi mori një goditje “knockout” gjatë një ndeshje boksi me kundërshtarin e tij Adam Braidwood. Ish-luftëtari...

“Më fyen gruan dhe kombin”, boksieri shqiptar i kafshon veshin në ring serbit

Boksieri shqiptar që jeton në Austri, Astrit Klimenta, është përballur të premten në Munich me boksierin serb Andrej Pesiç. Kjo ndeshje nuk përfundoi në...

Lajmet e fundit