Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rindërtohet

Rindërtohet varri i të madhit Aleko Skali, aktorët vizitojnë mikun e tyre

Rindërtohet varri i themeluesit të teatrit të Korçës dhe aktorit të madh Aleko Skalit. Ashtu siç edhe kishin premtuar Rtsh Korça...

Lajmet e fundit