Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rindërtohet varri

Rindërtohet varri i të madhit Aleko Skali, aktorët vizitojnë mikun e tyre

Rindërtohet varri i themeluesit të teatrit të Korçës dhe aktorit të madh Aleko Skalit. Ashtu siç edhe kishin premtuar Rtsh Korça...

Lajmet e fundit