Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinas kaos

Arrestohen në Rinas dy iranianët, ç’do të bënin me bashkombasit që qëndronin te Vilat Gjermane

Arrestohen në aeroportin e Rinasit në Tiranë dy shtetas me kombësi iraniane. Sipas policisë ata ishin të pajisur me leje qëndrimi dhe po...

Kaos në Rinas, prej 4 orësh pasagjerët në pritje: Ka fëmijë dhe të sëmurë, kërkojmë rimbursim biletash

Prej 4 orësh 130 pasagjerë po presin në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas për shkak të një defekti të avionit “Blue Panorama”. ...

Lajmet e fundit