Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

RINAS, arrestohet një tjetër polic dhe një shtetas turk (EMRATAKUZAT)

RINAS, arrestohet një polic dhe një shtetas turk (EMRAT-AKUZAT)

Një tjetër punonjës policie është vënë në pranga së bashku me një shtetas turk në Rinas. Bëhet fjalë për shtetasit: -...

Lajmet e fundit