Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rinard tata

Prostitucion dhe pastrim parash, çohet për gjykim Rinard Tata dhe 10 anëtarë të grupit (EMRAT-DETAJE)

Prokuroria e Shkodrës dërgon për gjykim grupin e kryesuar nga Rinard Tata, dhe 10 përsona të tjerë, të akuzuar për shfrytëzim prostitucioni, pastrim të...

Lajmet e fundit