Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

rina lipa

Motra e Dua Lipës vjen në Ksamil, shijon detin e qelqtë dhe ekspozon trupin me bikini (FOTO)

Familja Lipa ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë pushime këtë sezon vere. Dukagjin Lipa së bashku me...

Lajmet e fundit