Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rina balaj

Rina Balaj krah të dashurit, vëmendjen e marrin të pasmet e saj ‘bombë’

Këngëtarja e njohur shqiptare Rina Balaj njihet jo vetëm për këngët e saj, por edhe për format trupore mahnitëse. Ajo e...

Reperja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, i dashuri grek i pari që e uron

Rina Balaj është një ndër reperet më të mira edhe pse e re në moshë ajo ka rritur suksese me hitet e saj dhe...

Çfarë nuk thanë për njëra-tjetrën, Fifi habit me DEKLARATËN për Taynën

Të gjithë e dimë që reperja Tayna dhe Filloreta Raçi, e njohur si Fifi nuk i kanë marrëdhëniet aspak të mira. ...

Fifi i jep fund ‘luftës’ me diss-e, rregullon marrëdhëniet me reperen e njohur

Sherri mes këngëtares Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, me reperet e reja Melinda Ademi, Tayna dhe Rina Balaj bëri bujë në mediat...

Lajmet e fundit