Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rimini

Shqiptari tenton të qëllojë me thikë gruan në prani të policëve, kur arrestohet i hakërrehet sërish: Do të të djeg të…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali, ku në pranga ka përfunduar një 36-vjeçar shqiptar. Mediat vendase shkruajnë se shqiptari...

Panik në Itali, tërmeti ‘shkund’ qytetin

Një tërmet i magnuitudës 4.6 është regjistruar pasditen e sotme në bregun lindor të Italisë, pranë qytetit të Riminit. Paraprakisht nuk...

Vranë 27 vjeçarin senegalez, arrestohen dy shqiptarët (EMRAT)

Dy emigrantë shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane në Rimini të Italisë, pasi akuzohen për vrasjen e një 27 vjeçari nga Senegali....

Përdhunuan 20-vjeçaren në grup dhe e kërcënuan se do t’i publikonin video porno, dy të rinjtë shqiptarë e pësojnë keq

U dhunua nga i dashuri dhe miku i tij. Dy 25 vjeçarët shqiptarë kanë dalë dje për herë të parë para gjykatës në Rimini,...

Lajmet e fundit