Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rimekembje ekonomike

‘Projektligji për Rimëkëmbje’, kryeministri kosovar Hoti tregon shifrën që do të përfitojnë bizneset dhe qytetarët

Kryeministri kosovar Avdullah Hoti ka deklaruar se për bizneset dhe qytetarët do të shpërndahen 470 milionë euro nga projektligji për rimëkëmbje ekonomike. ...

Lajmet e fundit